SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a ka ne shitje 7pllaca ne nje lagje te pejes ne fidanishte per ball berdynaj kopani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI KA NE SHITJE 6.5 ARI NE LAGJEN ISTITUT PERBALL AL PETROLLIT VETEM 70m LARG RRUGES KRYSORE PEJ-VITOMERIC DHE KY PLAC PLOTESON TE GJITHA KUSHTET PER NJE TROLL KA UJ- RRYM- MANALIZIM- TL- KABLLOVIK-ITRNET RRUGEN TE SHTRUR ME KUBZA . DHE KA LEJE NDERTIMI PERKTHIMI I MENJEHERSHEM QMIMI SHUM I VOLITSHEM JU MIRPRESIM NE TL 0038649699964 mundeni me thirr ne virber apo tango pa pages. — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »