SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI HOME-V.I.P-a ka ne shitje 6.5 ari troll perball AL PETROLL FIDANISHTE PEJ ME QMIM SHUM VOLITSHEM
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Ekstra :
Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
11506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI KA NE SHITJE 6.5 ARI NE LAGJEN ISTITUT PERBALL AL PETROLLIT VETEM 70m LARG RRUGES KRYSORE PEJ-VITOMERIC DHE KY PLAC PLOTESON TE GJITHA KUSHTET PER NJE TROLL KA UJ- RRYM- MANALIZIM- TL- KABLLOVIK-ITRNET RRUGEN TE SHTRUR ME KUBZA . DHE KA LEJE NDERTIMI PERKTHIMI I MENJEHERSHEM QMIMI SHUM I VOLITSHEM JU MIRPRESIM NE TL 0038649699964 mundeni me thirr ne virber apo tango pa pages. — në Pejë (Kosova).
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ- AL PETROLL FIDANISHTE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »