SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 69 metra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
115065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 69 metra me dhome dite me kuzhine,nje dhome fjetje ,banjo dhe ballkon.Eshte e mobiliar.Lokacioni afer Maxi te rruga B banesa te Nura grup.Banesa eshte ne katin e shtate ,Kati i parafundit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
044219897
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »