SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qera
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
115069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap banesen me qera ne lagjen e spitalit afer viva fresh stores, banesa eshte e mobiluar kati 1. ka dhom dite me kuzhin dhom gjumi, banjo ballkon etj. cmimi 220 €, per kontakt tel viber 049403939 dhe 045666416. Vetoni Prishtinë.
Informata rreth publikuesit
veton
Prishtinë
049403939
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »