SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Bregun e Diellit, afer OSCE-se.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
115085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Bregun e Diellit, afer OSCE-se.
Banesa eshte ne katin e peste, ka ashensor, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Kemi dhe dy garazha, ku çmimi per secilen eshte 40euro.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »