SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Kat Shtepie te DODONA_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera katin e shtepis.Shtepia eshte ne gjendje te mire e gatshme per banim,ka 2 dhoma gjumi 1 banjo sallon me kuzhin dhe ballkon.Gjendet te teatri dodona .Eshte e mobiluar

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »