SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 54m2 mbrapa Teatrit.
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:11
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
115101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 54m2 mbrapa Teatrit.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit dhe banjo.
Çmimi eshte 52000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »