SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne ULPIANE_270
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te rrethi i Spitalit kati i 3,
Banesa ka kuzhin me dhome dite, 2 dhoma gjumi, ballkon,banjo, shpajz dhe ngrohje qendrore. banesa eshte e renovuar dhe mobiluar me mobilie moderne.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »