SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes te SLLOVENIA SPORTI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Slloveni Sporti kati i 5, e mobiluar me qmim 250 euro. Banesa ka 1 dhome gjumi, sallon dhe kuzhin, banjo, ballkon,

Kontakt:
046/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »