SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL me qira në Arbëri (ish Dragodan)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
115130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për qira LOKALI që ndodhet në Rr. Ahmet Krasniqi, 200 metra prej rrethit të Lagjes Arbëria (ish Dragodan), në Prishtinë.

Lokali gjendet në rrugën kryesore, në katin përdhesë dhe ka një sipërfaqe prej 30 m2. Është i përshtatshëm për tu përdorur si dyqan, zyre apo edhe për veprimtari të tjera.

Qiraja mujore është 300€, e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depoziti prej 3 qirash mujore.

Ju mirëpresim
Informata rreth publikuesit
Agjencion per patundshmeri
Prishtinë
044 221 311
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »