SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit perballe furres Qerimi 1
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
115139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Bregun e Diellit perballe furres "Qerimi 1", banesa eshte ne katin e katert, me siperfaqe prej 84.7m2 me dokumente, 100m2 faktike. Banesa ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Banesa eshte komplet e renovuar, ka pamje ne lindje dhe ne perendim, me ndriçim natyral te mjaftueshem. Cmimi eshte 115.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »