SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 113m2 ne rrugen B, ndertesat e ROYAL.
Çmimi :
€107,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
115154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 113m2 ne rrugen "B", ndertesat e "ROYAL".
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Banesa eshte gjysme e mobiluar.
Çmimi eshte 107000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.


www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »