SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 101m2 ne Lagjen e Spitalit, Ndertesa KAWA Group.
Çmimi :
€92,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
115155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 101m2 ne Lagjen e Spitalit, Ndertesa "KAWA" Group.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc, depo dhe terase.
Çmimi eshte 92000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »