SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje, 150m2 ne Aktash, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
148 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
115185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese 5 minuta larg qendres se Prishtines me 150m2, furnizim me uje 24/7, energji elektrike 24/7 si dhe ngrohje me rryme dhe klime. Banesa permban 2 dhoma te gjumit (njera me banjo), sallonin dhe kuzhinen, 2 banjo, 2 ballkona si dhe nje dhome pune (momentalisht permban disa paisje te fitnesit.) Banesa gjendet ne lagje te qete dhe ka alarm. Po ashtu ka qasje ne terrasen verore. Per qdo informate shtese: 044 123 774 dhe 049 155 714
Informata rreth publikuesit
Gent
Pristina
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »