SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne qender
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
115213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender ne kompleksin Prime group ne katin e nente. Banesa ka siperfaqe prej 98m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 700euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »