SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne NIC
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
282 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
115219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen Nic e shtrire ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 282m2 dhe ka kete renditje: 1 dhome dite, kuzhine, 5 dhoma gjumi, podrum, shpajz dhe 3 banjo. Shtepia shitet me cmim prej 240.000, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »