SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE NE ULPIANE MBRAPA POSTES
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
115225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banesen ne shitje e cila gjindet ne lagjen Ulpiana mbrapa Postes se Madhe,ndodhet ne katin e 7-të(me ashensor funksional).Banesa ka në letra 55 m2 ndërsa faktike i ka 65 m2,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
ballkon

Çmimi është 62 mijë euro i diskutueshëm
Dokumentacion e ka banesa në rregull. Blerësi mundet me qitë banesën në emrin e tij menjëherë. Banesa nuk është hipotekë
Pamjen e ka nga Lindja, nga Ulpiana

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 viber
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.dr
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »