SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE TE POZHEGU I BROTHERS
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
115226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banesen ne shitje ne Bregun e Diellit te Pozhegu Brothers,ndodhet ne katin e 7-te,banesa eshte ne perfundim te punimeve do te jete e gatshme pas nje muaji,ka leje ndertimi dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
3 dhoma gjumi
koridor
banjo
ballkon
Cmimi mund te diskutohet.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 viber
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
o.em
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »