SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera te Bahollt
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
115245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe garazhe.


Cmimi 500 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »