SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Ulpiana kati i 3 me saktesisht tek kafiteria MOMENTO ose tek kolegji BIZNESI.

Nr kontaktues 045 583-470 dhe 044 603 606
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »