SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kerkoj banes
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
115316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes me qera duhet te jet sallon me kuzhin dhe nje dhom gjumi.lagjet e preferuara bregu i diellit ulpiana mati 1 kalabria dardania

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labi
Prishtinë
044642253
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »