SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen ne Qender , Banesa ka 58 Meter Katrotre 1 Dhome Gjumi nje Dhome Pritje me Kuzhine bashk nje banjo nje korridor dhe nje ballkon, e mobiluar komplet. Banesa ka Nxemje qendrore individuale. eshte ne katin e 3-te.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »