SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne qender te Prishtines
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
115349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m€² ne qender te Prishtines ne afersi te restoranit Pishat ne rr.Agim Ramadani 48/4 dhe eshte ne katin e pare.Banesa ka kete renditje
Dy dhoma gjumi
Dhome ditore
Kuzhine
Banjo
Terace 7m²
Bodrum 12m€²
Parking te rezervuar
Banesa ka qasje ne dy rruget kryesore te qytetit dhe mund perdoret per qdo destinim
Informata rreth publikuesit
Fanol
Prishtinë
044501551
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »