SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira ne Qender te Prishtines, Rr. Shaban Palluzha
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
115352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar te TEB-Banka, Rruga Shaban Palluzha Kompleksi "Zhegrova". Banesa eshte ne Katin e 3-te dhe Posedon Ashensor. Eshte teresisht e Mobiluar Posedon 1 dhome Gjumi, 1 Dhome te Ndejes me Kuzhine, 1 Korridor, 1 Banjo, 1 Ballkon-Terrace. Posedon Nxemje Qendrore Individuale. Banesa ka Dere te Blinduar. Jemi te Interesuar per Familjar dhe per afat te gjate. Informatat ne Numrin e Telefonit Mobil edhe ne Viber +377-44-256-256. Banesa lirohet nda data 28.02.2016, dite e diele. Te interesuarit mund te me kontaktojne ne Mobil dhe ne E-mail adrese.
Informata rreth publikuesit
Agon
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »