SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne shitje ne lagjen Prishtina e Re
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
ID e produktit :
115360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 80 Ari ne lagjen Prishtina e Re, posedon infrastrukture dhe dokumentacion te rregullt.
(Me mundesi ndarje)

Cmimi 16.000 euro /Ari
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »