SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shes banesen te Mali i robit, afer FAFA-s
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
115374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen te mali i robit urgjentisht me cmim teper te volitshem 400euro m2, banesa gjindet ne katin e pare, eshte e mobiluar, ka parking,ka roje, infrastruktura ne gjendje te rregullt, afer Plazhit, 30 metra larg kompleksit FAFA. Eshte ne emrin tim personal(kosovar) dhe perkthehet menjehere ne emere te bleresit. Nr per kontakt 045992122.
Informata rreth publikuesit
Ideal
Prizren
045992122
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »