SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Rrugen B 100 M2 - Kodi 0665
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:57
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
115379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Rrugen B - Kodi 0665

Lokacion: Rruga B Kompleksi VG Construction

Siperfaqe: 100 m2

Lokali eshte ne rrugen kryesore dhe ka pamje te mir.

Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie.

- Uj 24 H
- Nxemje Qendrore
- Parking

Çmimi 1400 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »