SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 400m2 ne Tasligje, me pes ari oborr.
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
115384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 400m2 ne Tasligje, me pese ari oborr.
Shtepia eshte dy kateshe, ka dhome dite, kuzhine, kater dhoma te gjumit, dy garazha dhe 5 ari oborr.
Çmimi eshte 380 000 euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »