SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Restoran Rugova
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Restoran Rugova. Viti i ndertimit 1974, e renovuar para 4 viteve, pronari i pare dhe i vetem, histori te paster dhe pa asnje obligim apo borxh ndaj ndonje organizate komunale.
Kati i 8, ka pamje nga perendimi, me shikim nga kompusi Universitar i Prishtines dhe asnje penges qe mund te ndal driten apo dukshmerin, privatesi e plote ku te mundeson qendrim ne ambientet banesore pa pasur nevoj per perde.
Ndertesa ka 2 lifta, njeri i ri dhe tjerti pritet te nderrohet se shpejti, kamera sigurie ne hyrje, qasja ne ndertese behet me kartela, banoret jane mire te organizuar, si dhe ngrohje qendrore nga qyteti.

Telefonatat i pranojme nga ora 16 deri ne 21.ose per informata te permes e-mail albianismaili@gmail.com.
Çmimi nuk negociohet fare.
Per te interesuarit kemi bere edhe disa kalkulime te shkoqitura.
Çmimi për m2 në €.
82.26 x 911.74 = 75000 Bruto.
Ose
61.51 x 1,219.31 = 75000 Neto pa mure te brendshme dhe pa ballkon.

NUK PRANOJME ASNJE LLOJ BASHKEPUNIMI ME AGJENCIONE TE PATUNDSHMERISE.

Video: Pamja gjatë ditës - youtu.be/VWyFob1lKv0 
Pamja gjatë natës - youtu.be/MFe6NbzIebc 
Informata rreth publikuesit
Ai
Prishtinë
049157853
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »