SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 79 m2, ndertim i kompanise ,,LESNA
Çmimi :
€760.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
115436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 79 m2, ndertim i kompanise ,,Lesna", ne lagjen Kalabria, ne Prishtine, banesa tek kopshti i femijeve ,,Loja".
Banesa ka kete renditje:
-Sallon dhe kuzhine -Koridor -Dhome gjumi -Banjo -Ballkon
Ka mjafte mundesi te riorganizimit te metejme te hapesires dhe te nxirren 2 dhoma gjumi.
Kualitet i larte ndertimi, ndriqim i mjaftueshem, hyrja koridoret, lifti te mirembajtura rregullisht, pastaj fasada e nderteses me tulla, si dhe hapesire e madhe para nderteses me lojera te femijeve, ku gjendet edhe kopshti.
Kati i 6-te
Ҫmimi: 760 eur per m2.
KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593 dhe 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »