SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
!!! Shitet Banesa në Pejë te ELSA GROUP !!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
115437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në lagjen FIDANISHTE në Pejë, në Katin përdhesKu ka këtë Renditje:2 dhoma të gjumit1 dhom të pritjes me dalje në ballkon 1 trepezari me Kuzhinë1 banjo dhe një WC extraBanesa ka ngrohje Qendrore, dhe Termo-isolim më Stiropor 10cm, dritaret Gjermane më profil 8cm me 3 Dihtunga.Parket bungu Gjerman i përfunduar.Ogjak dhe ujësjellsin giacomini Italian si dhë Sigurim 24h ( Roje dhe Kamera ).VIBER Tel.Nr:. 0043 / 650 926 231 5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laurent
0043 / 650 926 231 5
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »