SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 33.67M2 KATI 3 SK+1DHGJ 1100€/M2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:37
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
115441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE B. I DIELLIT 33.67M2 KATI 3 SK+1DHGJ 1100€/M2
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:1

LOKACIONI: BANESAT E KUQE TE AMBULLANTA
SIPERFAQJA:33.67
ÇMIMI: 1100€/M2.

VEREJTJE: TERESISHT E RENOVUAR

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »