SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne MATI1 te banesat e ALKO-IMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera 88 m2 mati 1(banesat e alko-impex)posedon:
Sallon+kuzhine
2 dhoma gjumi-(njera dhome e gjumit me banjo personale)
2 banjo
Shpajz
Ballkon
Garazhe
Parking para baneses
Banes eshte e re ende e pa perdorur me te gjitha mobilet e reja, te objekti eshte i sigurar extra me kamera sigurie:hyrje ne objekt me kartel,kamera sigurie pr parkingje,ne koridor,lift dhe ne garazha,uje 24 ore,

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »