SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesë për shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
115498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti ndodhet në afërsi të qendrave tregtare, stacionet e autobusëve, bolnice.Apartamenti ka 64m2 + dy terase.Apartamenti ka kuzhinë të veçantë nga dhoma ngrënie, qilar, dy dhoma gjumi, banjo, sallë dhe dy tarraca. Apartamenti gjithashtu ka një bodrum. E vendosur në katin e dytë, në një ndërtesë pesë kate.
Informata rreth publikuesit
Јелена
Belgrade, Serbia
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »