SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 89 m2 ne Kompleksin ,,ROYAL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
115503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa nga 89 m2 ndertim i kompanise Royal, te kompleksi i ri i quajtur ,,Royal City", ne lagjen Mati-1.
Ndertim i kualitetit tejet te larte, Banesat jane ne fazen e ndertimit dhe perfundojne ne fund te vitit 2016.
Renditja:
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Wc
-Ballkon

Ҫmimi sipas marreveshjes ( tejet i volitshem)

KRG-Kosova Realty Group
Tel: 044 173 593 dhe 049 835 999

email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »