SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 shtepi ne shitje
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
115535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 shtepi ne shitje
Shtepia I : dy dhoma, kuzhina, banjo
local + garazh
Shtepia II : 4 dhoma dhe 1 sallon
Oborr 2.45ari
Lagjja Balecit – afer sh.f.Musah Zajmi – Gjilan

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »