SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Der Mahalle-Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
190 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
115539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Der Mahalle-Gjilan
Tre kateshe, e banushme dhe 2.5ari oborr
Gjendet ne lagjen ‘’Der Mahalla”-Gjilan, afer Xhamise se vogel.

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »