SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepite ne shitje dhe 7ari truall - Pozhoran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
900 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
115543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepite ne shitje dhe 7ari truall
Shtepi dykateshe me lokale
Lokacioni: Rruga kryesore ne Fshatin Pozharan-Viti
ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »