SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES Komode e Mobiluar në Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 23:04
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
115589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA Komode në Fushë Kosovë, përballë MOBIN. Sipërfaqja (90m²). Kati i 3-të i Banimit.

Renditja:

- Sallon i madhe me Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Shpajz

- Banjo

- Ballkon

E Mobiluar Komplet, dhe Dizajnuar në menyre Kreative. Air Conditioner. Uje 24h.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »