SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banese me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '13
ID e produktit :
11564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banese me qira. Banesa eshte dy dhomeshe. Eshte e mobiluar teresisht. Ka dhomen e fjetjes, dhomen e dites, kuzhinen, banjon, koridorin si dhe ballkonin. Lokacioni, ne qender te Prishtines, tek sheshi Zahir Pajaziti. Per me shume infor kontaktoni 044 / 737 934
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044 737 934
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »