SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qira te kafet e vogla , Prishtinë.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira te kafet e vogla , Prishtinë.
Banesa është mjaft luksoze dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa është e mobiluar me mobile moderne.
Është në katin e trete ,posedon klimatizim, ngrohje qendrore me rryme , gjakuzi e shume te tjera.
Madhësia : 60m2
Çmimi : 500€

Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
Tel: 044/821-820
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »