SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) SUPER BANES MRAPA TEATRIT
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes mrapa Teatrit me qmim te volitshem vetem 330, e mobiluar perfekt 95m2, banesa posedon:
2 dhoma gjumi
sallon dhe kuzhin
banjo
koridor
ballkon
Banesa eshte e pershtatshme per banim

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »