SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
115674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 banesa ne qender te Gjakove te sapondertuara. Dy jan ne katin e 4t dhe njera eshte ne katin e 8t.Metrat katror shkojn keshtu
1. 76m ne katin e 4t
2. 128m ne katin e 4t
3. 95m ne katin e 8t.
Nr. 044 122 896 Viber +377 45 521 169
Informata rreth publikuesit
Ardit
045 521 169
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »