SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne MATI1 _200
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira .Banesa gjendet ne Matin 1, Rruga Muharrem Fejza.

Banesa eshte ndertim i ri, ka 60 metra katror, dhe posedon:

Sallon me kuzhin

Nje dhome gjumi

Banjo

Koridor

Ballkon.

Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
Rrobalarse, Frigorifer, shporet elektrik, Fshis elektrike, Nxemje qendrore me rryme,

Kontakt:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »