SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne TOPHANE me _2 DHOMA GJUMI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ,banesa gjendet ne rrugen Feriz Blakqori lagjja Tophane
Banesa ka kete renditje:
Dy dhoma gjumi
Dhome te pritjes me kuzhine
Banjo,
Terase,
Shpajz dhe koridor.
Banesa gjendet ne katin e 3-te dhe eshte e mobiluar me mobile te reja tash se fundmi ne teresi.
Per informata shtese, detajet e kontaktit jane si me poshte:
049/64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »