SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne MATI _Kompleksi PRINCESHA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera Mati 1, perkatesishte ne kompleksin banesor Princesha.
Banesa ka kete renditje:
1 dhome fjetje,
dhome te pritjes me kuzhine,
banjo,
terase dhe koridor.
Banesa eshte e mobiluar ne teresi, posedon lift dhe infrastrukture tjeter percjellese.

Kontakt:
049/ 64 44 67& 044/ 12 46 77
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »