SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super ofert Banese_2 dhoma ne banesat e Standardit_250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
115690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne BREG TE DIELLIT .
Banesa i ka 80 m2, ka podrum edhe garazh
2 dhoma gjumi
2 banjo sallon
kuzhin me trapizeri dhe garazh
Qmimi 250 euro, preferohet per familjare

Kontakt 045 641 794
WhatsApp_Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »