SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 68 m2 - Prishtine
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
115708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine kati i katert 68 m2 banesa eshte e e ndertimit te ri eshte mjafte mire e renditur ka dy qmime qmimin e pare te kompletuar me te gjitha orendit qe ka mbrenda e te cilat jane shume moderne dhe mjaft kualitet , dhe po ashtu ka eshte qmimin te pa mobiluar qe normal eshte qmim me i lire se qmimi baze
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
+38649552225
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »