SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Shtepi ne qender te Prishtines Te shtepia e Pleqve!
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
ID e produktit :
115721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN 2 SHTËPI ne Lagjen Ismail Dumoshi, janë me ni Truall (2.5 Ari) Siperfaqja njera (180m2), Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Kurse tjetra ka (240m2) Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza. Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar. Njera eshte e leshuar me Qira 700 €., Kane fletat poseduese.
Informata 044 556 777 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »