SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
115734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera,Bregu i Dilli(afer furra Qerimit 1).Katin e parë,banesa ka nja sallaon me ballokon,dhomë gjumi,shpajz si dhe banjo.Banesa eshte e mobilurar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edona
Prishtinë
049 608778
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »